czwartek, 28 czerwca 2012

Walczmy o marzenia,nasze pragnienia

RASTAMANIEK FT. KACEZET

"Ja, mam dwie ręce, kiedy upadam 
one pomagają mi podnieść się z ziemi 
przestanę widzieć swojego majka, którego trzymam w kieszeni
Mój flow nie zmieni tej ziemi
Zamiast się frustrować, zakładam słuchawki na uszy i wkładam ręce do kieszeni"


Cytacik z fragmentu, gdzie nawijką popisuje się Erce. Mówi tam mądre słowa (przytaczać nie będę - wiszą powyżej :P). Bo ważne jest, żeby po każdym upadku się podnieść i przynajmniej próbować iść dalej! Nie uda się - trudno, ale będziesz mieć chociaż świadomość, że chciałeś coś zrobić, a nie stałeś i patrzyłeś bezczynnie jak szansa na lepsze przechodzi koło ciebie z podniesioną głową. A ty jej nie dostrzegłeś, bo twój łeb był opuszczony. Bo się poddałeś i nie miałeś odwagi spojrzeć innym w oczy. Brawo! Rób tak dalej, a potem płacz, że nic ci się nie udaje, że masz najgorzej, że inni mają łatwiej. Wiesz co ci powiem? Nie mają łatwiej! Często jest im trudniej niż tobie, ale oni chcą coś zmienić, potrzebują progresu i do niego dążą. A ty nie. Ale wiesz, co jest najważniejsze? To, żebyś się w porę ogarnął. Może i los jest dla ciebie łaskawy teraz, ale nawet jemu znudzi się patrzenie jak marnujesz kolejne szanse i w końcu da je komuś innemu. Więc mam dla ciebie radę - walcz! Ale patrz na konsekwencje. Co z tego, że osiągniesz cel, jeśli po drodze zniszczysz to na czym naprawdę ci zależało? Wierz mi, "po trupach do celu" nie jest najlepszym pomysłem.Tak, wiem, zanudzam, ale nie mogę patrzeć jak ludzie poddają się bez walki. I wiem też, że się powtarzam, bo już o tym kiedyś pisałam. I pewnie napiszę jeszcze nie raz ;). Musicie być dla mnie wyrozumiali, przykro mi ;). I jeszcze jedno - niech muzyka, będzie wskazówką w tej walce. Niektórym może wydawać się, że to tylko jakieś głupie dźwięki + bzdurna nawijka, ale oni się mylą. Muzyka przekazuje więcej pozytywnych emocji niż jakieś pieprzone poradniki, mówiące tak naprawdę o dupie maryni. Muzyka jest prawdziwa i ma przesłanie. Szukajcie przesłania.
Pjona,Nikola ;).

2 komentarze:

 1. Po pierwsze to nie zanudzasz a po drugie piszesz bardzo mądre rzeczy. Zupełnie się z tobą zgadzam. Ja nie mgoę pojąć tego jak ludzie moga poddawac się bez walki, lub jak mówić że są w czymś beznadziejni jeżeli nie spróbowali ?
  A muzyka niech nam da drogowskaz który doprowadzi nas do celu !

  Zapraszam do mnie :
  http://brulionwkratke.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ty zanudzasz?! chyba cie kompletnie posralo ( bez obrazy ;) kocham ciebie i twoj blog.! czekam na nn.. zapraszam do siebie i licze na komen. http://one-direction-zayn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Odwdzięczamy się za obserwowanie i komentowanie jednakże mamy tak jak każdy blog pewne zasady które trzeba przeczytać w regulaminie. Zwłaszcza ta informacja do osób które używają tzw. zasady "coś za coś".
Z góry dziękujemy za pozostawiony ślad po sobie ;)

P.S. LINK DO WASZYCH BLOGÓW ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZACH