sobota, 23 czerwca 2012

Mieć niesamowity dystans do samego siebie - czyli brać przykład z ...

MIEĆ NIESAMOWITY DYSTANS DO SAMEGO SIEBIE, czyli BRAĆ PRZYKŁAD Z KAMILA BEDNARKA...
Kamil Bednarek ? Zna go każdy. Ma on wielu fanów, ale przez ostatnie miesiące pojawiło się też wielu antyfanów. Wokalista ma wielki talent, jest przystojny, wesoły, nikomu źle nie życzy .. na prawdę nie wiem co ludziom może w nim nie pasować (być może to zazdrość .. ) . Antyfani stworzyli nawet na
Facebooku grupę "Nie jara mnie Kamil Bednarek (ma ona ju 11 tys członków!! ). Powstała też obraźliwa koszulka  z takim samym tekstem i można ją zakupić na Allegro za 32 zł. Zyskała ona dużą popularność. Kiedy Kamil dowiedział się o jej istnieniu, najwidoczniej wcale się nie przejął - a nawet przeciwnie - pokazał, że ma wielki dystans do samego siebie ! Wokalista sam zakupił sobie taką koszulkę i wystąpił w niej na paru koncertach ! Powinniśmy brać z niego przykład : nie przejmuje się krytyką i ma dystans do siebie i swojego wizerunku. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować :))
4 komentarze:

 1. Ja próbuje brać z niego przykład, ale to nie jest takie proste. Przecież, żaden człowiek nie chce, aby o nim źle mówiono!

  OdpowiedzUsuń
 2. Co jest złego w koszulce "Nie jara mnie Kamil Bendarek"? Nie jara mnie znaczy nie podnieca, a nie że go nienawidzę. W tych koszulkach chodzi o to, żeby ktoś przy Tobie o nim nie gadał, bo dla Cb to nudne. Ja nic do niego nie mam, ale jego muzyka też mnie nie jara. Po prostu go nie słucham, choć utwór "Raz, dwa, w górę ręce" jest całkiem fajny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie piszę że jest coś złego w tej koszulce, tylko o reakcji Kamila na nią . Bo niektóre sławne osoby zrobiłyby z tego już jakąś aferę i się wykłócały , ...

   Usuń
 3. mnie tez nie jara Bednarek ;-) ale muze ma spoko. A tak na marginesie, fajny blog i ciekawa tematyka posta

  OdpowiedzUsuń

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Odwdzięczamy się za obserwowanie i komentowanie jednakże mamy tak jak każdy blog pewne zasady które trzeba przeczytać w regulaminie. Zwłaszcza ta informacja do osób które używają tzw. zasady "coś za coś".
Z góry dziękujemy za pozostawiony ślad po sobie ;)

P.S. LINK DO WASZYCH BLOGÓW ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZACH