piątek, 22 czerwca 2012

Mój dobytek

RAS LUTA-"NIE MAM HAJSU" (KLIP POD NOTKĄ)

Ojj tak. Hajs jest w życiu potrzebny. Niby mamy wartości duchowe (miłość, przyjaźń, zaufanie), ale kasa jest potrzebna. Musimy mieć dach nad głową i możliwość zaspokojenia podstawowych potrzeb. I nie tylko ich. O wiele łatwiej się żyje, gdy jest pewność, że pewnego dnia nie zabraknie nam nagle środków do życia. Lepiej, gdy możemy sobie pozwolić na coś "ponad" podstawy. Niestety nie każdy ma taką możliwość. Wielu ludzi z niepokojem wyczekuje kolejnego dnia, nie chce patrzeć w przyszłość w obawie o byt, pluje sobie w brodę, bo nie może zapewnić bliskim tego, czego oni akurat potrzebują. Nie chcemy żeby tak było, prawda? A mimo tego nie umiemy odmówić sobie chwili przyjemności na rzecz takich ludzi.Nikolaaaaa =)


Przypominam o konkursie: [LINK]

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojej zapomniałam! To jest bardzo trudny i delikatny temat. Wiem o tym,bo sama to przeżyłam. Mój tata stracił pracę i powoli brakowało nam pieniędzy na utrzymanie domu. Przez parę miesięcy musieliśmy mieszkać u dziadków, ale dziadkowie też nie mieli za dużo kasy. Starczało nam tylko na chleb do jedzenia. Potem było tylko gorzej, bo babcia zaczęła się bardzo źle czuć. Za 2 miesiące umarła, ale nie mogliśmy nawet wyprawić pogrzebu. 17 marca=szczęśliwy dzień. Tata znalazł pracę!!

    PS. Nie wiem dlaczego napisałam ten poprzedni komentarz. Możecie go usunąć, czy coś.

    OdpowiedzUsuń

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Odwdzięczamy się za obserwowanie i komentowanie jednakże mamy tak jak każdy blog pewne zasady które trzeba przeczytać w regulaminie. Zwłaszcza ta informacja do osób które używają tzw. zasady "coś za coś".
Z góry dziękujemy za pozostawiony ślad po sobie ;)

P.S. LINK DO WASZYCH BLOGÓW ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZACH