wtorek, 12 czerwca 2012

"Ostrożny bądź, uważaj na każdy krok Nigdy nie wiesz, gdzie na swojej drodze spotkasz zło"

BAS TAJPAN & MIUOSH- "OSTROŻNY BĄDŹ"
Może ta piosenka ma niewielki związek z tym, co chcę napisać, ale mimo to ją umieszczam, bo nie potrafiłabym pominąć takiego cudeńka ;). Jeśli moją grafomańską działalnością urażę fanów powyższych panów, to z góry serdecznie przepraszam. Ten track nasunął mi pewne skojarzenie. A mianowicie: LUDZIE SĄ ŹLI. Właśnie wyobrażam sobie wasze, czytający to, miny: "O czym ona pisze?? Przecież ja znam wielu dobrych ludzi!". Nie śmiem wątpić, bo ja także mam przyjemność z takimi obcować ;). Ale jestem przekonana, że żeby stać się "dobrym" trzeba dużo pracy. Rodzimy się jako negatywne postacie. W tym momencie zaczyna się żmudny proces uczłowieczania istot niezdolnych jeszcze do dokonywania samodzielnych wyborów. Niejednokrotnie powtarzano wam: "Tego ci nie wolno.", "Popatrz, jak ty się zachowujesz?" Na nic zdawały się protesty kilkuletniego dziecka - dorośli lepiej wiedzieli, co jest właściwe, a co nie. Wtedy nie potrafiliście tego zaakceptować, a teraz będąc już samodzielnymi i uczącymi się odpowiedzialności młodymi ludźmi pewnie zaczynacie dostrzegać ten dar otrzymywania porad. Dzięki temu wyrośliście na ludzi ;). Może jest jeszcze za wcześnie na docenienie tego, ale gwarantuję, że niedługo nadejdzie dzień, kiedy będziecie dziękować za te wskazówki. Dawne zło wyparowało z was i jesteście, a przynajmniej staracie się!, być dobrymi."Ostrożny bądź, uważaj na każdy krok Nigdy nie wiesz, gdzie na swojej drodze spotkasz zło" Bas dobrze kombinuje, prawda?  ;)

2 komentarze:

  1. Świetne recenzje ! Rzadko spotkać takie blogi ! ;-)
    Może poobserwujemy? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna nuta. Fajnie piszesz. Fajny blog. Obserwuj, obiecałas, ze sie odwdzięczysz. ;) http://make-up-fashion-dreams.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Odwdzięczamy się za obserwowanie i komentowanie jednakże mamy tak jak każdy blog pewne zasady które trzeba przeczytać w regulaminie. Zwłaszcza ta informacja do osób które używają tzw. zasady "coś za coś".
Z góry dziękujemy za pozostawiony ślad po sobie ;)

P.S. LINK DO WASZYCH BLOGÓW ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZACH