czwartek, 21 czerwca 2012

Szalejmy ! Jak nie teraz, to kiedy ?? : D

Elo ! Moi Drodzy , zbliżają się wakacje ! Chyba każdy się cieszy ;D  Jest to świetny czas, aby przeżyć niezapomniane przygody i zebrać trochę wspomnień na stare lata w przyszłości . Spójrzmy na takich dorosłych ludzi : mają mnóstwo obowiązków, sporadycznie przeżyją coś ciekawego, ale opcjonalnie ich życie to w kółko to samo : praca, dom, dzieci, .... . A my ! Ha ! My jesteśmy młodzi i tak sobie myślę, że warto byłoby NIE BAĆ się przygód ... Tak, tak musiałabym teraz przynudzać że "wszystko na miarę rozsądku" itp itd :P ... no ale czasem nie zaszkodzi zaszaleć.!! Z przyjaciółmi, chłopakiem/dziewczyną , z rodzeństwem, ... po prostu powiedzieć : "chodźmy zrobić coś szalonego!!" I faktycznie to zrobić :D Imprezy, wyjazdy, obozy - hmm, ile okazji ! ;D Życzę Wam więc otwartego umysłu na szalone pomysły - bo kiedy szaleć, jak nie teraz, w młodości ?? Na koniec chcę Wam pokazać ŚWIETNY teledysk do ŚWIETNEJ piosenki Jamala. Pasuje do tematu :))

Pozdrawiam, Ola =))

PS. ' 23 czerwca (już w sobotę ;D !! ) przyjeżdża do mojego miasta zespół Star Guard Muffin .!  Obiecuję, że zrobię fotki i dodam na bloga, więc odwiedzajcie nas często !! ;-))

1 komentarz:

  1. Racja! Czasami warto zaszaleć! No, ale z umiarem. Umiar-skok na bandżi Bez umiaru-skok na główkę do płytkiej wody. Oto mi tylko chodzi. Bo już wiele ludzi szalało bez umiaru i skączyli w szpitalu.

    OdpowiedzUsuń

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Odwdzięczamy się za obserwowanie i komentowanie jednakże mamy tak jak każdy blog pewne zasady które trzeba przeczytać w regulaminie. Zwłaszcza ta informacja do osób które używają tzw. zasady "coś za coś".
Z góry dziękujemy za pozostawiony ślad po sobie ;)

P.S. LINK DO WASZYCH BLOGÓW ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZACH