poniedziałek, 25 czerwca 2012

Przeszłość jest dziś

BAS TAJPAN-"HISTORIA PEWNEGO DĘBU"

Sorry, że znowu Bas, ale cholernie mnie ciągnie do jego muzyki ostatnio ;). Nie wiem, co mogę powiedzieć o tym kawałku. Słucham go od niedawna, więc pewnie nie znalazłam nawet połowy jego sensu ;). A z czym mi się kojarzy? Z dziedzictwem kulturowym (i nie tylko) przodków. Z tym, że przeszłość to w pewnym sensie dziś i że w dużej mierze zależymy od tego co było. I głównie za złem jakiego ludzkość doświadczyła dawniej. Wojny, różne konflikty, głód... A to nie tylko przeszłość, bo dziś też to obserwujemy. Hah, dobrze by było. My odwracamy wzrok od wszelkiego zła, koncentrując się na tym co radosne, wesołe. Na co patrząc nie czujemy bólu i odrazy.

P.S. WAŻNE. Konkurs został przeniesiony. Termin ostateczny podamy dopiero wtedy gdy będzie więcej osób. Także rozgłaszajcie konkurs a będą wyniki. 

2 komentarze:

 1. Ja nie znałam tej piosenki ale własnie ją odsłuchałam i słucham ponownie. Bardzo mi się podoba chodź nic z niej nie rozumiem !
  Świetny blog wiec dodaje do obserwatorów !

  Zapraszam do mnie : brulionwkratke.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy blog :)
  http://modnie-muzycznie.blogspot.com/
  mam nadzieję że odwiedzisz mnie :)

  OdpowiedzUsuń

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Odwdzięczamy się za obserwowanie i komentowanie jednakże mamy tak jak każdy blog pewne zasady które trzeba przeczytać w regulaminie. Zwłaszcza ta informacja do osób które używają tzw. zasady "coś za coś".
Z góry dziękujemy za pozostawiony ślad po sobie ;)

P.S. LINK DO WASZYCH BLOGÓW ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZACH