czwartek, 14 czerwca 2012

Nowa era SGM ?


Joł ! Dzisiaj napiszę notkę na temat znanego nam zespołu Star Guard Muffin, ponieważ ostatnio dużo się działo w ich świecie. Kuba Wojciechowski (basista) podjął decyzję o opuszczeniu zespołu . Do nowego projektu kontynuującego dzieło SGM Kamil Bednarek nie zaprosił Szymona Chudego (gitarzysty) , co - jak podkreślał - stanowiło niezmiernie trudną decyzję . Pełen optymizmu wokalista zamierza stworzyć coś nowego, ma powstać "nowa era" i już znalazł nowych muzyków kochających reggae, co chyba jest tutaj najważniejsze ;) Chłopaki są podobno bardzo zdolni, kreatywni i już od marca grają razem w nowym składzie. Bednarek jest już pełen entuzjazmu, planuje nagrać nową płytę jeszcze na ten rok (oczywiście w nowym składzie). Póki co doszukuje się czegoś zaskakującego oraz pomysłowego. Współpracuje już z wieloma innymi muzykami , nagrywają piosenki . Oto jedna z nich nagrana z KrzyHem ( Kamil podkreślał, że jest z niej baaaardzo zadowolony :) ) :


Mnie się bardzo podoba :D 
Pamiętacie, jak SGM był w blasku sławy dzięki występowi frontmana Bednarka w Mam Talent ? Hmm, nadal są sławni , ale wtedy - przyznajmy - był to SZCZYT ! Jeśli nowa płyta okaże się tak wspaniała jak poprzednie i dodatkowo wniesie coś nowego (a na pewno wniesie - jak zapewnia wokalista) , to znowu mogą okryć się ogromną sławą na kolejne pare lat = D

Pozdrawiam, Ola =) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Odwdzięczamy się za obserwowanie i komentowanie jednakże mamy tak jak każdy blog pewne zasady które trzeba przeczytać w regulaminie. Zwłaszcza ta informacja do osób które używają tzw. zasady "coś za coś".
Z góry dziękujemy za pozostawiony ślad po sobie ;)

P.S. LINK DO WASZYCH BLOGÓW ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZACH