poniedziałek, 18 czerwca 2012

Naprawmy wszystkie błędy ;)

Heejoo ;) Dzisiaj trochę o GrubSonie <3 Naprawimy to. . .  Tak dużo rzeczy chcemy naprawić. Czasami przez te wszystkie popełnione błędy nie mamy ochoty żyć dalej. Zraniona miłość , zniszczona przyjaźń, kłótnie z rodzicami itp. . .  Przez te rzeczy  potrafimy cierpieć. Ja gdy chcę się z kimś przyjaźnić to szczerze i mi zależy. I nikt mi nie wmówi że tak nie jest. Miłość i przyjaźń biorę na poważnie. Nigdy nikogo nie  olewam . Jak razem to razem !. Więc pamiętajcie. Starajcie się naprawić wszystko co było. . Już nikogo nie olewajcie. Traktujcie  wszystkich tak samo.  Ja wiem jak się czuje osoba olewana , osoba która straciła przyjaciela i osoba która spowodowała zniszczenie przyjaźni.  Niestety byłam na każdym miejscu. Nikomu tego nie życzę. Jest wtedy na prawde ciężko. Przez jedna głupia osobę możecie stracić wszystko. Jeden popełniony błąd. Niewłaściwa osoba i powstaje tragedia. .  ; // Więc starajmy się szanować wszystkich .!
A oto piosenka "naprawimy to".                                                     Pozdrawiam , Weronikaa <3

3 komentarze:

 1. Uwielbiam taa piosenke ;)

  Zapraszam na drugi rozdzial mojego opowiadania ;)
  http://perfectclothesareperfectlove.blogspot.co.uk/
  Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Ekstra piosenka! Ja byłam tylko na jednym miejscu,czyli osobą, którą porzucił przyjaciel. To stało się nie dawno, a stało się przez nowego chłopaka w klasie. Nadal czuję się okropnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazwyczaj wolę rock lub power metal jednak od rapu również nie stronię, podoba mi się twoja strona.

  http://www.mccloe.pl/

  OdpowiedzUsuń

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Odwdzięczamy się za obserwowanie i komentowanie jednakże mamy tak jak każdy blog pewne zasady które trzeba przeczytać w regulaminie. Zwłaszcza ta informacja do osób które używają tzw. zasady "coś za coś".
Z góry dziękujemy za pozostawiony ślad po sobie ;)

P.S. LINK DO WASZYCH BLOGÓW ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZACH