piątek, 6 lipca 2012

Wyciągam do was rękę. Czy ją przyjmiecie?

MARIKA-"PRZEPRASZAM"
Jesteśmy ludźmi, tak? Istotami, które powinny nieść pokój, zrozumienie. Ale dlaczego tego nie robią? Naprawdę boli patrzenie jak jeden drugiemu podstawia nogę. Po co? Aby zyskać coś dla siebie czy tylko pocieszyć się widokiem leżącego człowieka? A gdzie wyrzuty sumienia? No tak, zapomniałam, że jesteśmy ludźmi - wolimy napawać wzrok widokiem czyjejś porażki niż pomóc mu wstać i podtrzymać w drodze do mety. No piękna postawa, taka empatyczna i miła! Mam wstać i klaskać? Przepraszam, ale chyba nie mogę, bo ktoś pewnie tylko na to czeka i gdy będę chciała usiąść to odsunie mi krzesło, żeby móc się z tego pośmiać. Ludzie! Ogarnicie się! Jest tylko jedno życie - nie jesteśmy kotami. Nie lepiej próbować przeżyć je w zgodzie z innymi? Wiem, że łatwiej czynić zło. Pewnie myślicie sobie, że skoro inni w was złem to musicie oddać tym samym. Cholera, nie! Nie bądźcie głupi i pierwsi wyciągnijcie rękę na zgodę! To naprawdę nie boli, serio. Nie wiem czy ta piosenka nawiązuje do tematu ale ma główne hasło PRZEPRASZAM które Marika przesyła do wszystkich:


2 komentarze:

 1. Niezły kawałek. Z reguły nie słucham takiej muzyki. Klimaty trochę podobne do Wdowy, czyli - spoko :)
  Zapraszam na febafranz.blogspot.com !

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm... muzyka nie w moim klimacie, ale muszę powiedzieć, że wysłuchałam go i nie wyrzuciłam laptopa przez okno, więc to już sukces :)
  Pozdrawiam!
  Ps. Chciałam powiedzieć, że wróciłam po miesięcznej przerwie :)

  OdpowiedzUsuń

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Odwdzięczamy się za obserwowanie i komentowanie jednakże mamy tak jak każdy blog pewne zasady które trzeba przeczytać w regulaminie. Zwłaszcza ta informacja do osób które używają tzw. zasady "coś za coś".
Z góry dziękujemy za pozostawiony ślad po sobie ;)

P.S. LINK DO WASZYCH BLOGÓW ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZACH