poniedziałek, 9 lipca 2012

Wizualizacja

GRUBSON-"MPS"

Pobawmy się w wizualizajce. Co wy na to? Dobra, zakładam, że bawicie się ze mną ;). Poprosiłabym o zamknięcie oczu, ale trudno byłoby wtedy czytać, więc niech będą otwarte. Gotowi? Jestem liściem. Lecę, lecę i lecę. Pode mną rozciągają się piękne widoki, ale ja lecę dalej. Nie zatrzymuję się, aby coś obejrzeć, bo jestem niesiony siłą wiatru. Jestem ponad innymi, ponad wami również. Ale nie mogę lecieć wiecznie. Właśnie spadam. Ląduję. Co się teraz ze mną dzieje? Jestem pod wami, już nie na szczycie. Skończyła się moja wolność. Usycham i ginę. Czy ktoś mnie pamięta? Czy zwrócił uwagę na jeden z wielu wirujących liści? A teraz coś innego. Czym się staniemy? Wiatr. Jestem silny. Nie boję się niczego. I mam władzę. Niosę te bezbronne listki. Nie jestem niczym ograniczony, nie pęta mnie żaden system. Przyglądam się ludziom, którzy pędzą, zresztą podobnie jak ja. Ale mamy inne priorytety. Oni chcą pieniędzy, władzy. Chcą mieć ciągle więcej i więcej. A ja? Ja zwiedzam wszystkie zakątki świata i niosę miłość, pokój, szacunek. Dostarczam je wszędzie, gdzie się da. Pokazuję tym zabieganym ludziom co naprawdę ważne. Czy skorzystają z moich darów? Czy będą potrafili je odnaleźć?


3 komentarze:

 1. Świetny wpis. Masz racje ja też jestem takim liściem. Świetne porównanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. nawet nie wiem jak skomentować ten wpis- niesamowity, ekstra, zaje ... nie do opisania jest po prostu świetny <3 cały blog jest na prawdę dobry i dopracowany :) jak znajdziesz chwilę to wpadnij do mnie na bloga
  http://always-unhappy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny wpis, rzeczywiście ciężko skomentować;)

  OdpowiedzUsuń

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Odwdzięczamy się za obserwowanie i komentowanie jednakże mamy tak jak każdy blog pewne zasady które trzeba przeczytać w regulaminie. Zwłaszcza ta informacja do osób które używają tzw. zasady "coś za coś".
Z góry dziękujemy za pozostawiony ślad po sobie ;)

P.S. LINK DO WASZYCH BLOGÓW ZOSTAWIAJCIE W KOMENTARZACH